пʼятницю, 27 грудня 2019 р.

Нові технології для освіти







Ще і сьогодні провідне місце у викладанні предметів у школі займають традиційні засоби – дошка, крейда та друковані джерела (підручники, зошити з друкованою основою).
Формула нової української школи передбачає наскрізне впровадження інформаційно-комунікаційних технологій,  яке забезпечить успішну реалізацію реформи.
«Запровадження ІКТ в освітній галузі має перейти від одноразових проектів у системний процес, який охоплює всі види діяльності. ІКТ суттєво розширять можливості педагога, оптимізують управлінські процеси, таким чином формуючи в учня важливі для нашого сторіччя технологічні компетентності”
Педагогічні завдання нових інформаційних технологій навчання:
      Інтенсифікація всіх рівнів навчально-виховного процесу, підвищення його ефективності та якості.
      Розвиток творчого потенціалу учня, його здібностей до комунікативних дій.
      Розвиток умінь експериментально-дослідницької та пізнавальної діяльності.
      Формування інформаційної культури учня.
Для реалізації поставлених перед школою завдань до послуг педагога існує багато різноманітних інструментів, які постійно оновлюються.
На зміну інтерактивним комплексам у складі інтерактивної дошки, проектора та персонального комп’ютера/ноутбука прийшло нове покоління пристроїв цифрової освіти - інтерактивна панель INTBOARD, у якій використовується технологія, що розпізнає та аналізує дотик пальця, маркера або іншого непрозорого предмету, а також дозволяє використовувати функцію «мультитач».
Щоб опанувати навичками роботи з інтерактивною панеллю педагоги закладів загальної середньої освіти Кременчуцької районної ради 26 грудня 2019 року зібралися в Білецьківському навчально виховному комплексі.
Пан Анатолій, спікер компанії INTBOARD, провів тренінг, на якому ознайомив присутніх з набором інструментів програмного забезпечення та сервісів, продемонстрував вражаючі можливості інтерактивного обладнання.
Учасники тренінгу безмежно вдячні за отримані знання щодо використання пропонованих ресурсів, які допоможуть зробити заняття видовищнішими, емоційно насиченішими, допоможуть краще формувати пізнавальний інтерес учнів.