понеділок, 26 листопада 2018 р.

Відбулись районні олімпіади з географії, інформатики, хімії та української мови (в 4 класі)

24 та 25 листопада 2018 року на базі Білецьківського навчально-виховного комплексу Кременчуцької районної ради відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, інформатики та хімії, а також з української мови серед учнів початкових (4) класів.
Ці олімпіади завершили районний етап.
Попереду - підготовка до обласних олімпіад та участь в них. 

Вітаємо всіх учасників змагань, переможців, призерів та учителів, які їх підготували:

Переможці та призери районної олімпіади з географії в 2018-2019 н.р.

І місце
1
Решетар Діана
8
Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Павленко Т.О.
2
Федь Нікіта
9
Піщанська гімназія
М’якота Г.Л.
3
Разно Марія
10
ОЗ Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів
Пилипенко К.І.
4
Бублей Ярослав
11
Піщанська гімназія
М’якота Г.Л.

ІІ місце
1
Нестеренко Діана
8
ОЗ Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів
Пилипенко К.І.
2
Кухарь Валерія
9
Садківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Слабко І.О.
3
Карабаш Анастасія
10
Садківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Слабко І.О.
4
Бойко Ксенія
11
Білецьківський НВК
Вальчук А.Р.

ІІІ місце
1
Барахтянська Тетяна
8
Чечелевська ЗОШ І-ІІ ступенів
Мацишина Н.І.
2
Колегова Анастасія
9
Кривушівський НВК
Гупало М.М.
3
Мироненко Яна
10
Максимівський НВК
Квіташ Н.І.
4
Бондаренко Владислав
11
Недогарківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Гупало М.М.

Переможці та призери районної олімпіади з інформатики в 2018-2019 н.р.

І місце
1
Кошулько Владислав
8 (9)
Недогарківський ліцей
Шахман І.В.
2
Вареник Дарина
9
Ялинцівський НВК
Шашолко С.І.
3
Омелян Дмитро
10
Піщанська гімназія
Шашолко С.І.
4
Драбчак Олексій
10 (11)
Піщанська гімназія
Шашолко С.І.


ІІІ місце
1
Пашко В’ячеслав
8
Недогарківський ліцей
Шахман І.В.
2
Пилипенко Дмитро
10
Рокитненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Маляренко В.П.

Переможці та призери районної олімпіади з хімії в 2018-2019 н.р.

І місце
1
Боцула Павло
7
Кривушівський НВК
Остапенко С.А.
2
Безклинська Мілєна
8
Піщанська гімназія
Ткаченко Ю.М.
3
Пономаренко Анастасія
9
Кривушівський НВК
Остапенко С.А.
4
Драгой Яніна
10
Піщанська гімназія
Білоус Р.Г.
5
Гончаренко Альбіна
11
Максимівський НВК
Ємець О.І.

ІІ місце
1
Яценко Сергій
7
Піщанська гімназія
Білоус Р.Г.
2
Супрун Дар’я
8
Потоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Свеколкіна В.В.
3
Крупа Інна
9
Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.М.Волочая
Беркела О.В.
4
Проценко Владислав
11
Білецьківський НВК
Кулаженко В.А.

ІІІ місце
1
Супрун Дмитро
7
Недогарківський ліцей
Куценко Т.І.
2
Гудзь Іван
8
Білецьківський НВК
Кулаженко В.А.
3
Тарадін Дмитро
9
Піщанська гімназія
Білоус Р.Г.
4
Колегова Катерина
9
Недогарківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Куценко Т.І.
5
Мулявка Єва
11
Білецьківський НВК
Кулаженко В.А.

 УКРАЇНСЬКА  МОВА  - 4  КЛАС

І місце
1
Рилова Альона
4
Кам’янопотоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.С.Новохатька
Єлисовецька Л.В.

ІІ місце
1
Білокриницька Валерія
4
Ялинцівський НВК
Кулявіна С.П.
2
Кокотова Ангеліна
4
Потоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Гошкодеря В.С.

ІІІ місце
1
Данищенко Денис
4
Рокитненський НВК
Бабко О.П.
2
Пасєка Єлизавета
4
Недогарківський ліцей
Горіславець Т.В.

понеділок, 19 листопада 2018 р.

Відбулись районні олімпіади з астрономії, інформаційних технологій, фізики, економіки та англійської мови

17 та 18 листопада 2018 року на базі Білецьківського навчально-виховного комплексу Кременчуцької районної ради відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії, інформаційних  технологій, фізики, економіки та англійської мови.

Вітаємо всіх учасників змагань, переможців, призерів та учителів, які їх підготували:


Переможці та призери районної олімпіади з фізики в 2018-2019 н.р.


І місце
1
Боцула Павло
7
Кривушівський НВК
Горіславець Т.І.
2
Вальчук Назар
8
Білецьківський НВК
Шумейко О.М.
3
Пономаренко Анастасія
9
Кривушівський НВК
Горіславець Т.І.

ІІ місце
1
Лихопуд Анастасія
7
Майбородівська  ЗОШ І-ІІ ступенів
Косенко І.С.
2
Степова Дар’я
9
Білецьківський НВК
Шумейко О.М.
3
Шевченко Вікторія
11
Піщанська гімназія
Маляренко В.П.

ІІІ місце
1
Манько Михайло
7
Салівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Михайленко С.А.
2
Шаполова Карина
8
Потоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Голубнича С.М.
3
Мізіна Вікторія
9
Чечелевська ЗОШ І-ІІ ступенів
Макотченко Л.А.
4
Шиндель Максим
11
Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Дем’янов С.М.

Переможці та призери районної олімпіади з астрономії в 2018-2019 н.р.

ІІІ місце
1
Хорощак Андрій
11
Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Дем’янов С.М.

Переможці та призери районної олімпіади з інформаційних технологій в 2018-2019 н.р.

І місце
1
Величко Максим
8
Білецьківський НВК
Брусник Н.В.
2
Кошулько Владислав
9 (8)
Недогарківський ліцей
Шахман І.В.
3
Фокіна Єлизавета
10
Білецьківський НВК
Брусник Н.В.
4
Проценко Владислав
11
Білецьківський НВК
Брусник Н.В.

ІІ місце
1
Михайлик Мар’яна
8
Білецьківський НВК
Брусник Н.В.
2
Ковальов Данило
9
Садківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Адаменко В.В.
3
Пилипенко Дмитро
10
Рокитненський НВК
Маляренко В.П.
4
Шиндель Максим
11
Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Білецька Н.М.

ІІІ місце
1
Пашко В’ячеслав
8
Недогарківський ліцей
Шахман І.В.
2
Бурбига Яна
9
Білецьківський НВК
Корецька О.С.
3
Омелян Дмитро
10
Піщанська гімназія
Шашолко С.І.
4
Гончаренко Альбіна
11
Максимівський НВК
Петрова Н.В.

Переможці та призери районної олімпіади з англійської мови в 2018-2019 н.р.

І місце
1
Артамонова Анна
8
Білецьківський НВК
Білозерська М.В.
2
Кухарь Валерія
9
Садківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Зубко О.П.
3
Романюха Дар’я
10
Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Марченко І.О.
4
Пасічна Тетяна
11
Білецьківський НВК
Білозерська М.В.

ІІ місце
1
Левченко Дарина
8
Піщанська гімназія
Івасенко В.В.
2
Колегова Анастасія
9
Кривушівський НВК
Яцина В.Д.
3
Соломоненко Аліна
9
Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Марченко І.О.
4
Омелян Дмитро
10
Піщанська гімназія
Трахтман Л.Ф.
5
Бондаренко Владислав
11
Недогарківський ліцей
Опирайло Н.Р.

ІІІ місце
1
Решетар Діана
8
Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Марченко І.О.
2
Колегова Катерина
9
Недогарківський ліцей
Опирайло Н.Р.
3
Маліновський Ростислав
10
Піщанська гімназія
Трахтман Л.Ф.
4
Вітряк Ірина
11
Піщанська гімназія
Івасенко В.В.

Переможці та призери районної олімпіади з економіки в 2018-2019 н.р.

І місце
1
Яременко Інна
11
Піщанська гімназія
Щипець О.М.

ІІ місце
1
Ворошилова Юлія
9
Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.М.Волочая
Гудзь І.М.
2
Трачук Богдана
10
Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.М.Волочая
Гудзь І.М.
3
Трофімчук Максим
11
Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.М.Волочая
Гудзь І.М.

ІІІ місце
1
Крупа Інна
9
Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.М.Волочая
Гудзь І.М.
2
Крамаренко Софія
11
Садківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Садківська ЗОШ І-ІІІ ступенів