вівторок, 14 травня 2019 р.

Про участь у обласній Спартакіаді школярів«Старти надій» та "Козацький гарт"

7-8 травня 2019 року на спортивному майданчику закладу загальної середньої освіти №8  м. Горішні Плавні проходили фінальні змагання обласного етапу Всеукраїнських дитячих ігор «Старти надій» у залік обласної Спартакіади школярів. Наш район був представлений командою Кам’янопотоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (класний керівник Деменко О.О. та учитель фізичного виховання Коваленко І.І.) Учні помірялися силами у бігу на 100 метрів, метанні м’ячиків, стрибків у довжину, кросу, піднімання тулуба з положення лежачи в сід за 1 хвилину та плавання. У підсумку наша команда посіла почесне третє місце, пропустивши вперед команди Пирятина та переможців команду із Горішніх Плавнів.
10 травня у м. Полтаві на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проходив обласний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт» у залік обласної Спартакіади учнів у 2018-2019 навчальному році. Честь району захищала команда Потоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів яка показала кращі результати, ніж у попередні роки. Серед 9 команд – учасниць змагань наша команда у підсумку посіла 4 місце. Готував команду учитель фізичної культури Потоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Остапець М.О. Висловлюємо щиру подяку всім учасників змагань і бажаємо нових успіхів у спорті.
Підготував: в.о. директора ДЮСШ М.В.Слюсар